SOLOS 1-1 CHEMIK

• autor: darek404, 2013-05-14 21:19

RELACJA DAWIDA

Po długiej podróży do Szczecina wszyscy liczyli na naszą pierwszą wygraną z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Mimo, że drużyna ze Szczecina ma tyle samo punktów co My w tabeli i wydawało się, że zdobędziemy z nią 3 punkty to zagrali bardzo dobry mecz. W pierwszej połowie chłopacy z Chemika robili dużo indywidualnych błedów, przez co stwarzali oni zawodnikom z Salosa sytuacje bramkowe,lecz to Chemik miał szanse wyjść na prowadzenie po wywalczonym przez Przemka rzucie karnym - niestety nie wykorzystanym. Dominik zaprezentował się z bardzo dobrej strony dzięki czemu pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie nasi zawodnicy wyszli jeszcze bardziej zmotywowani. Początkowo cofnęli się na własna polowe czekając na przeciwnika. Taktyka ta utrudniła rozgrywanie piłki przeciwnikowi. Próbowali oni dostać się pod nasze pole karne długimi podaniami, co nie przynosiło im zamierzonych efektów. Trzeba tutaj pochwalić Kacpra i Filipa, którzy grając konsekwentnie w obronie utrudniali im to. W około 54 minucie Przemek otrzymał podanie od Oliwera, wbiegając przed przeciwnika wyszedł sam na sam i strzelił bramkę na 1-0. Wydawało się że bramka ta podetnie skrzydła zawodnikom ze Szczecina, lecz pokazali oni, że mecz się jeszcze nie skończył i po dziwnej sytuacji zdołali zdobyć bramkę wyrównującą. Pod koniec mieliśmy kilka sytuacji na objęcie prowadzenia, lecz brakowało szczęścia i dokładności przez co mecz zakończył się remisem. Przed nami rewanż, miejmy nadzieję, że tym razem zawodnicy pokażą w 100 procentach ich umiejętności i możliwości, które przyczynią się do zdobycia upragnionych trzech punktów.