LIDER 0-2 CHEMIK

• autor: barar01, 2012-09-13 20:12

Mają ...

Mają czego żałować kibice ,którzy nie pojechali na środowe spotkanie. Mecz był równie zacięty i emocjonujący jak pojedynek z Zawiszą. Z ta różnicą ,że zawodnicy Lidera grali bardziej brutalnie i często faulowali. A już szczytem bezczelności była sytuacja ,w której ławka przeciwnika krzyczała by nie wybijać piłki ,gdy na murawie leżał nasz zawodnik! Komuś chyba pomyliły się priorytety w pracy z młodzieżą! Sytuacja też wyglądałaby inaczej gdybyśmy strzelili  w pierwszej połowie drugą bramkę. A okazji ku temu parę było. My byśmy mieli większą kontrole i spokój ,a włocławianom odebrałoby ochotę do gry. A tak to do 75 minuty i drugiej bramki mecz stał na ostrzu noża. Drogą do sukcesu w tym pojedynku była świetna gra w defensywie całego zespołu i zachowanie czystego konta. Bez większych błędów zagrali nasi obrońcy, a to jak Mikołaj czyścił w środku pola „szapo ba”. Słowa uznania także dla Kamila , który popisywał się udanymi interwencjami. A  Przemek  i Michał  tak dali w kość obrońcą Lidera , że Ci o grze w ofensywie mogli tylko pomarzyć. Cieszy cholernie wygrana z Włocławkiem, ale pamiętajmy że to dopiero połowa sukcesu. Teraz, gdy już  rysuje się realna szansa na wyjście z grupy każdy kolejny mecz będzie na wagę końcowego zwycięstwa. Nikogo nie można zlekceważyć, nikomu nie można odpuścić bo jak widać po wynikach przykre niespodzianki się zdarzają!